İşleminiz Yapılıyor
 

hekimabi awbs ve web tasarým

  0    Adet Ürün 

Hizmet Sözleşmesi
 

Bu sözleşme, Firmamızın müşteriye hosting servislerinin satış ve kullanım şartlarını düzenlemek için hazırlanmıştır. Müşteri ve Firmamızın, aşağıda belirtilen şartlar üzerinde tam bir anlaşmaya varmışlardır.
 

TARAFLAR
Firmamızın - YAKAMOZ İnternet Hizmetleri
Sözleşmenin bundan sonraki bölümünde kısaca "Firmamızın" olarak anılacaktır.

Adres:
Adnan Menderes Mahallesi Oğuzhan Caddesi No:4/A Emek / Osmangazi / Bursa

Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı Faaliyet Belge No : YS-135

Müşteri: Bu sözleşmeyi, Firmamızın online hosting satış bölümünde yapacağı başvuru esnasında onaylayan şahıs veya kurum.


SÖZLEŞMENİN YÜRÜRLÜĞE GİRİŞİ VE SÜRESİ
Müşteri'nin Firmamızın web sitesinden yapacağı online başvuru ile sözleşme yürürlüğe girer. Sözleşme süresizdir.


BİLDİRİMLER
Firmamızın, müşteriye yapacağı her türlü bildirim için, öncelikle müşterinin kayıt işlemi esnasında bildirdiği e-posta adresini kullanacaktır. Bu adresin geçerli bir adres olması konusundaki sorumluluk müşteriye aittir.

Müşteri online kayıt esnasında ve/veya daha sonra Firmamıza bildireceği bilgilerin doğru ve güncel olduğunu beyan eder. Firmamızın müşteri tarafından bildirilen bilgilerin yanlış, eksik veya güncel olmamasından dolayı meydana gelecek aksaklık ve zararlardan dolayı, müşteri Firmamıza hiçbir zarar tazmini talebinde bulunmayacağını peşinen kabul eder.


FİRMAMIZIN SAĞLAYACAĞI SERVİSLER
Firmamızın, müşterinin online başvuru esnasında bildirdiği servislerin kendi sisteminde kurulumunu gerçekleştirir, ilgili ücretlerin kredi kartından veya havale yolu peşin tahsilatını takiben, müşterinin servislerini kullanıma açar ve müşteriyi bilgilendirir.


ÜCRETLER VE ÖDEME
Müşteri, Firmamızın hosting servisleri ile ilgili kullanım ücretlerini ve ilgili vergileri (kullanılan servis içeriğine bağlı olarak) ödemeyi kabul eder. Ücretler, her kullanım dönemi başında peşin olarak tahsil edilecektir.

Firmamızın, servis ücretlerini, müşteriye sözleşme anında yazılı doküman, web sayfası veya e-posta yolu ile bildirmektedir. Firmamızın her türlü servis ücretlendirmesi ile ilgili düzenleme yapma hakkını saklı tutar. Servis ücretlerinde gelecekte meydana gelebilecek değişiklikler, Firmamızın web sitesi ve/veya e-posta yolu ile müşteriye bildirilecektir. Müşterinin Firmamızın servislerini kullanmaya devam etmesi, yürürlükteki sözleşme şartlarını ve geçerli ücret tarifesi üzerinden ödeme yapmayı kabul ettiğini belirtir.

Müşteri sözleşmeyi dilediği anda, aylık hesap planlarında 5 işgünü önceden, yıllık hesap planlarında 15 işgünü önceden haber vermek şartı ile, Firmamızın'ma yapacağı yazılı başvuru (posta, e-posta) yada müşteri paneli yolu ile sonlandırabilir. Bu durumda, Firmamızın, müşterinin içinde bulunduğu kullanım dönemini takip eden dönem için yenileme işlemi yapmayacaktır. Sözleşmenin sona erdiği tarihte, müşterinin Firmamızın'ma olan borçları, sonlanma tarihinde kredi kartı hesabından tahsil edilecektir. Sözleşmenin müşteri tarafından sonlandırılması durumunda,
müşteriye ait Firmamızın'da bulundurulan hizmete ait bütün kayıtlar silinecektir.

Müşteri, sözleşmenin yürürlükte kaldığı süre boyunca, Firmamıza tahsilat için bildirdiği kredi kartı bilgilerinin güncelliğinden sorumludur. Müşteri, kredi kartının son kullanma tarihinin değişmesi durumunda, bu bilgiyi Firmamızın'ma iletecektir.

Firmamızın, müşterinin kredi kartı hesabından tahsilat gerçekleştirilememesi durumunda, müşterinin ilgili servislerini askıya alma veya sözleşmeyi tamamen sonlandırma hakkını saklı tutar.

Firmamızın, müşterinin tercih ettiği durumlarda yada talebi üzerine, servislerin bağlı bulunduğu alan adı ile ilgili yenileme işlemlerini gerçekleştirerek, ilgili ücretlerin tahsilatını kredi kartı hesabından gerçekleştirecektir.

Firmamızın SINIRLI SORUMLULUĞU
Firmamızın MÜŞTERİYE SAĞLANAN SERVİSLERİN SÜREKLİLİĞİNİN SAĞLANMASI İÇİN GEREKLİ ÇABAYI SARF EDECEKTİR. BUNUNLA BERABER, Firmamızın SERVİSLERİN MÜŞTERİNİN İHTİYAÇLARINI TAM OLARAK KARŞILAYACAĞINI, KESİNTİSİZLİĞİNİ, HATASIZLIĞINI VE GÜVENİLİRLİK SEVİYESİNİ GARANTİ ETMEZ. MÜŞTERİNİN BU SÖZLEŞME KAPSAMINDA SAĞLANAN HERHANGİ BİR SERVİSİN KULLANIMINDAN VE/VEYA KULLANILAMAMASINDAN DOLAYI OLUŞABİLECEK DİREKT VE/VEYA DOLAYLI ZARARLARINDA Firmamızın SORUMLULUĞU, EN FAZLA SAĞLANAN SERVİSLERİN TOPLAM BEDELİ KADAR OLABİLİR.


Firmamızın KAYITLARININ GEÇERLİLİĞİ
Aksi belirtilen durumlar hariç, müşterinin yapacağı online işlemler ile ilgili olarak, Firmamızın kayıtları geçerli sayılacaktır.


MÜŞTERİ'NİN HAKLARININ DEVRİ
Müşteri, bu sözleşme kapsamındaki servislerini müşteri panelinden Firmamızın onayı olmadan devredebilir.Devir işleminden kaynaklanabilecek anlaşmazlıklardan Firmamız hiçbir şekilde sorumlu değildir.


SÖZLEŞMENİN SONLANMASI
Firmamızın, müşteriye 5 işgünü önceden yazılı bildirim yaparak, bu sözleşmeyi sebep göstermeden sonlandırabilir.
Bu durumda, müşterinin Firmamıza ödemesini önceden gerçekleştirdiği, ancak kullanımı gerçekleşmeyen servislerle ilgili ücretler, müşteriye iade edilir.
Müşterinin bu sözleşmede veya Firmamızın Servis Kullanım Şartlarında belirtilen şartları ihlal etmesi durumunda, Firmamızın, müşteriye sağlanan servisleri önceden haber vermeden sonlandırabilir ve sözleşmeyi sonlandırabilir. Bu durumda, müşterinin önceden ödediği ücretlerin iadesi gerçekleştirilmez.
Müşterinin kredi kartından servislerle ilgili tahsilatların gerçekleştirilememesi durumunda, Firmamız sözleşmeyi sonlandırabilir. Bu durumda, müşterinin önceden ödediği ücretlerin iadesi gerçekleştirilmez.

 


PARA İADE GARANTİSİ
Alınan hizmetlere göre para iade garantilerimiz alttaki şekildedir.
* Kiralık sunucu hizmetleri kesin ödeme üzerine yapılmaktadır. Hiçbir şekilde aylık ödemelerde para iade YAPILMAZ...
* Kiralık sunucu yıllık ödemelerde kullanılan süre  ve kalan süre hesaplanarak kalan ayların ödemesi yapılır. Yıllık ödemelerde para iade isteklerinde sunucu kapanış istekleri bir sonraki ödemeden en az 15 gün önce tarafımıza bildirilmelidir. Aksi durumlarda para iadelerde 15 gün sonraki ödeme iade edilmez.
* Kiralık sunucu yıllık ödeme de indirimli hizmet alındı ise indirim süreleri/ücretleri iptal edilerek normal paket ücretleri üzerinden faturalandırılır.

* Webhosting paketlerinde para iade garantimiz 7 ve 30 gün olarak 2 farklı şekildedir.
* Webhosting paketlerimizde 7 gün içerisinde müşteri hiçbir şart öne sürmeden para iadesi isteyebilir. 7 gün içerisinde istenen para iadelerinde paket ücreti 1 hafta içerisinde müşterinin belirtmiş olduğu banka hesabına havale/eft kesintileri düşülerek iade edilir.
* 8-30 gün içerisinde para iade isteyen müşterilerimizden 1 aylık paket ücreti + havale/eft masrafı düşülerek müşteri tarafından bildirilen banka hesabına 1 hafta içerisinde para iadesi yapılır. Ayık ücret hesaplama Paket ücreti/12 şeklindedir.

* DOMAİN (ALAN ADI) KAYITLARDA HİÇBİR ŞEKİLDE PARA İADESİ YAPILMAMAKTADIR.

* Radyo hosting aylık ödemelerde 3 gün yıllık ödemelerde 15 gün para iade garantisi bulunmaktadır. Bu süre zarfında radyo hosting müşterilerimiz hiçbir neden belirtmeden para iade isteyebilirler.

* VPS/VDS aylık ödemelerde kesinlikle PARA İADE YAPILMAMAKTADIR.
* VPS/VDS yıllık ödemelerde hizmet verilen süre ücreti düşülerek kalan ayların ücreti iade edilir.


PARA İADE GARANTİ İADE KURALLARI
* Para iade isteklerinde iade faturası kesemeyen müşterilerden %25 (KDV+Gelir Vergileri) vergi oranı düşülerek para iadesi yapılır.
* İade faturası kesen müşterilerden vergi kesintisi yapılmadan para iadesi yapılır.
* Yıllık ödeme iadelerinde kalan süre ve kullanılan süre hesaplanarak para iadesi yapılır.
* Yıllık ödemelerde kampanyalı olarak gelen hizmet ücretleri hizmet alınmamış aylar için hesaplanır. Müşterinin ödediği ücret normal aylık paket ücreti üzerinden hesaplanarak iade yapılır
(Örnek : Yıllık paket ücreti 10 TL, Yıllık paket ücreti 100 TL olan bir hizmet için (10 ay öde 2 ay ücretsiz) 4,5 ay gibi ortalama süre geçtikten sonra para iadesi isteyen müşterinin iade ücreti 10 ay üzerinden hesaplanır. 5 ay hizmet alınmış kalan 5 ay olarak hesaplanarak iade faturası kestiği taktirde 50 TL para iadesi alabilir.)
* Para iadelerinde Havale/EFT ücreti iade edilen ücretten düşülür.
* Para iadelerinden iade süresi müşterinin banka hesaplarını bildirdiği andan itibaren maksimum 1 haftadır.


SERVİS KULLANIM ŞARTLARININ KABULÜ
Müşteri, bu sözleşmeyi onaylayarak, yürürlükteki "Firmamızın Servis Kullanım Şartları"nı kabul etmiştir. "Firmamızın Servis Kullanım Şartları"nın geçerli hali, Firmamızın hizmet sözlesmesi web sayfasında yayınlanmaktadır.


ONLINE SÖZLEŞMENİN GEÇERLİLİĞİ
Müşterinin online başvurusu esnasında onayladığı bu sözleşmede zaman içerisinde gerçekleşecek değişiklikler, Firmamızın https://www.liderhost.com.tr adresine sahip web sitesinde yayınlanarak ve/veya e-posta yolu ile müşteriye bildirilecektir. Müşteri, Firmamızın servislerini kullanmaya devam ederek, yürürlükteki sözleşme şartlarını kabul etmiş sayılacaktır.


UYUŞMAZLIKLARIN ÇÖZÜMÜ
İşbu sözleşmeden kaynaklanacak olan her türlü uyuşmazlığın çözümünde Bursa Yerel Mahkemeler yetkilidir.

 

 

radyo hosting Radyo Paketleri webhosting Webhosting Destek Seçenekleri Müşteri Hizmetleri
Bireysel Radyo Kiralık Sunucu Ticket Gönder Hakkımızda
Kurumsal Radyo Domain Tescil Mail Gönder Banka Bilgilerimiz
Ekonomik Radyo Domain Transfer Ödeme Bildirim Formu Hizmet Sözleþmesi
Bedava Radyo Domain Sorgula S.S.S Hizmet Şartları

TİB Faaliyet Belge No : YS-135
Adnan Menderes Mahallesi Oğuzhan Caddesi No:4/A

Osmangazi / BURSA
Türkiye'nin Lider Radyo Hosting Sağlayıcısı

LiderHost.Com.TR 2002-2018 Tüm Hakları Saklıdır

Hekimabi AWBS ve WEB Tasarım